www.bamaz.sk

Sofa

Sofa

You are here: Výroba Firma Bamaz

Firma Bamaz

Firma BAMAZ bola založená v roku 1994. Zaoberala sa všeobecným stolárstvom zameraným na výrobu kuchynských liniek, vstavaných skríň, schodov so zábradliami. Vyrábala aj okná futrované a tešaverové, ako aj vchodové a interiérové dvere.

Po roku 2000 sa firma pretransformovala na výrobu drevených EURO okien, balkónových, vchodových a interiérových dverí. Bola zaobstaraná nová technológia, ktorá zabezpečuje výrobu štandardných aj atypických okien a dverí, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie európske normy. K uspokojeniu zákazníka poskytuje komplexnú službu ako je : poradenstvo, zameranie, výroba, demontáž, montáž a servis.


Firma sa zaoberá výlučne zákazkovou výrobou EURO okien a dverí z certifikovaného eurohranolu od dodávateľa SLOVLEPEX Dolný Kubín. Okná osadzuje obvodovým kovaním nakupovaným u FERSTEC GU Nitra, a izolačnými sklami s koeficientom prechodu tepla Ug=1,0 W/m2 K od spoločnosti GLOBAL-HAND s.r.o. Zvolen. Pre zvýšenie životnosti sa používajú ekologické náterové látky - laky a lazúry - v širokej farebnej škále riedené vodou, ktoré nezaťažujú životné prostredie, dodávané firmou ICA Sereď a SCHACHERMAYER Bratislava.Popri hlavnej výrobe sa firma zaoberá predajom dreveného materiálu a polotovarov na výrobu okien a dverí ako sú eurohranoly z rôznych drevín (smrek, meranti, dub),lepené pláty smrekové, borovicové, bukové a dubové, tatranský profil, palubovka, dlážkovica a sušené stolárske rezivo; ako aj doplnkami s tým súvisiace : vnútorné a vonkajšie parapety, kľučky, zámky a prípravky na ošetrovanie.