www.bamaz.sk

Sofa

Sofa

You are here: Produkty

Produkty

Eurookná

Okná sú výrazným estetickým prvkom vzhľadu domu a vplývajú na vytvorenie príjemného bývania.

Prvým krokom je teda voľba správneho tvaru, rozmerov, farby okna a to zvonka aj zvnútra. Na estetickom dojme z okna a dverí sa podieľa aj použitý materiál, najmä drevo, ktoré je svojou štruktúrou, textúrou a farbou povrchu nenahraditeľné.

Celý článok...

Interiérové dvere

Interiérové dvere dotvárajú celkový design domova. Sú súčasťou interiéru, preto by mali ladiť so zariadením bytu a tak vytvoriť harmonickú atmosféru a estetický dojem každej miestnosti.

Vyrábame v prevedení otváravé a posuvné.

Celý článok...

Vchodové dvere

Vchodové dvere sú dominantou domu. Vyrábajú sa vo viacerých variantoch : jednokrídlové, dvojkrídlové, s nadsvetlíkom a s bočným svetlíkom.

Môžu byť plné, kazetové, celosklenené alebo kombinované sklo+kazeta.

Celý článok...

Brány

Brány

Predaj materiálu

Okrem výroby sa firma zaoberá aj predajom materiálu pre stolárske výrobu - predajom dreva, eurohranolov, sušeného reziva: smrek, dub, borovica, ako aj drevených obkladov - tatranský profil, palubky, drážkovica.

Na sklade držíme najmä štandardný rozmer eurohranola 72x86mm, trojvrstvovo lepený, cinkovaný, ako aj šírky 125 a 145mm.

Eurohranoly ponúkame v dvoch variantoch: nadpájaný hranol v dĺžke 6m a fixný v dĺžkach do 3m. Všetky nami ponúkané eurohranoly sú certifikované.

Predávame aj lepené pláty tvz. škárovky, vyrobené z drevín: smrek, dub, buk, borovica. Sú vhodné na výrobu schodníc, drevených výplní a nábytku.